Що таке аквагрим

Аквагрим – це відмінна можливість захопити дітвору на святі, тому що це шоу не тільки для тих, кого фарбують, але і для глядачів, яким цікаво стежити, як з розрізнених мазків пензлем виникають казкові образи. Можливість перетворитися в тигра або принцесу, спайдермена або метелика – про це мріють всі маленькі діти, але далеко не завжди простий маскарадний костюм дає можливість перевтілитися по-справжньому. Аквагрим дозволить створити цілісний образ, причому як для домашнього свята, так і для дитячих постановок і концертів.

Аквагрим малюнок 13

Аквагрим – це спеціальна косметика, основою якої є вода. Головна перевага косметики на водній основі в тому, що вона є нешкідливою, сертифікованої і гіпоалергенних. Змивається водою настільки ж просто, як і наноситься.

Аквагрим придумали європейські виробники, а в нашу країну він потрапив років десять тому. Завдяки своїй безпеці, легкості нанесення і яскравій палітрі він моментально завоював серця багатьох майстрів фейс-арту. На сьогоднішній день число виробників аквагриму збільшується, а з ними зростає і палітра кольорів.

Якісний аквагрим проходить тестування, має сертифікат якості і безпечний для дітей

Portfolio Akvagrim 35

Як наноситься такий аквагрим?

Для нанесення незвичайного макіяжу з використанням аква фарби використовується безліч допоміжних засобів:

  1. Для основного шару фарби використовують спонж, великі кисті або спеціальну губку, щоб нанести рівномірний щільний шар.
  2. Для області повік і тонкої шкіри під очима, частіше використовують м’які кисті для нанесення косметики для очей. Вони бувають як тонкі, так і середньої ширини.
  3. Аерограф. Техніка для нанесення аквагриму, за допомогою якої можна зробити різноманітні фантазійні малюнки з розтушованими краями.
  4. Допоміжні засоби, крім аква фарби. Найчастіше це олівці для брів, щоб надати чітку форму. А також гліттери і самоклеючі стрази розміру від дрібних до великих, а також різного кольору і форми.

Можна виділити наступні особливості аквагриму:

  • Не подразнює шкіру, так як в його складі містяться натуральні компоненти – наприклад, Детоксил, що захищає шкіру від негативного впливу.
  • Не вимагає спеціалізованих засобів для змивання: щоб вмитися, досить скористатися теплою водою з милом.
  • Легко відпирається від одягу, якщо раптом вона забрудниться – додаткових коштів для цього не потрібно.
  • Швидко сохне, що дозволяє накладати фарбу в кілька шарів.
  • Еластична структура, завдяки якій на малюнку не з’являються тріщини.

За допомогою аквагриму можна стати схожим на будь-яку тварину, нанести на обличчя гарний візерунок або створити цікаву ілюзію. Різноманіття ідей дозволяє використовувати цю техніку для людей різного віку.

Аквагрим для дітей - ідеї

Перелічимо основні види аквагриму, які популярні серед малюків.

Перш за все, це тварини. Всі дітки люблять уявляти себе тигрятами, зайчиками, метеликами, лисичками, рибками, їжачками і так далі. Перш ніж почати малювати, слід уточнити у дитини, ким саме він хоче стати. Далі, у відповідність до його побажань, створюється образ. Тут доведеться постаратися і виявити найбільш характерні ознаки того чи іншого звіра: вуса, смужки, цятки і так далі.

Іншим популярним мотивом можна назвати казкових персонажів і супер-героїв. У цю категорію можна записати людини-павука, бетмена, черепашок ніндзя, принцес, драконів та інших.

Аквагрим малюнок 1
Що таке аквагрим