Про мене

і аквагрим
Аквагрим малюнок 12

Мій досвід в малюванні face art будувався роками. Мій творчий шлях починається в 2005 році. Щоб домогтися високої якості і професіоналізму я перепробувала безліч фарб для лиця і тіла, розмалювала сотні осіб. Тому мені довіряють і співпрацюють лише зі мною!

Малювати аквагрим - це не просте, але дуже захоплююче заняття. І тільки досвідчений майстер зможе швидко і якісно намалювати грим на будь-якому забіяці. Бути успішною в аквагримі, мені допомагають постійні майстер класи, заняття і звичайно, колосальний досвід.

Наш аквагрим - це не просто малюнок. Це психотерапія для дітей і дорослих.

Малюнки на тілі та обличчі, прикрашають людей, дарують їм впевненість в собі. Діти люблять розфарбовуватися не спроста!  З самого початку, вибираючи разом з батьками малюнок, відбувається позитивне спілкування з дорослими, близькими людьми. Всі дружно приймають творчу участь, проявляючи увагу до дитини, яка відчуває себе коханою і особливою. Малюнок на обличчі прикрашає дитину, робить його помітним для навколишніх, які разом з батьками милуються і радісно оцінюють його. Пам'ятні фотографії з незабутнього свята, проведеного в колі рідних і близьких, будуть показані бабусям і дідусям, друзям і товаришам по роботі. І горді мама і тато, ще багато разів випробують ніжні почуття, радість спогадів спільного проведення часу в колі сім'ї.

Аквагрим несе в собі корисну психотерапію адже у нього величезна палітра кольорів, яка допомагає людям, подобатися собі, бути в центрі уваги, допомагає самоствердитися. Аквагрим підкреслює гідності і ховає недоліки. Ми із задоволенням малюємо на спортивних заходах, виконуючи чудові прапорці та емблеми будь-яких команд.

малюнки на обличчі