Чим змити аквагрим дитині з обличчя

Привіт друзі! Сьогодні я хочу обговорити з вами дуже актуальний, на мій погляд, питання чим змити аквагрим дитині з обличчя?

малюнки на обличчі

Так ось, чому ж все-таки змити аквагрим дитині з обличчя – це питання я стала чути досить часто від батьків. Спочатку я взагалі не розуміла, чому вони задаються таким питанням. По суті, я маю справу тільки з якісними фарбами для аквагриму, а вони змиваються ну дуже легко і просто.

Звичайно, в глибині душі я сподівалася, що основна маса аквагримерів також використовують тільки якісні фарби!

Поза всяким сумнівом, я б і далі так думала, якби не спілкування з батьками. Справа в тому, що, під час роботи я кілька разів чула від батьків про аквагрим, який тримається два дні. Причому не просто тримається, а не змивається. Інакше кажучи, батьки хочуть відмити свою дитину від фарби, а вона не змивається.

Питається, чим же таким треба було намалювати на дитячій щічці, щоб потім два дні це не відмити? Мій досвід показує, що навіть фломастери відмиваються швидше.

І, можливо, це так би й залишилося для мене на рівні чуток і фантазій, якби не випадок. Знаєте, мені подобається дивитися, як працюють інші аквагрімери. Так чи інакше, при спілкуванні один з одним ми ділимося нашим досвідом і знаннями. Більш того, завжди можна надихнутися на щось нове або отримати новий лайфхак для роботи.

Так ось, в перерві між клієнтами, я, як завжди, підійшла до дівчини, яка малює поруч,  поговорити і можливо обмінятися думкою. До речі зауважу, що в Україні не така велика різноманітність марок фарб для аквагриму. По суті, всі аквагрімери на око визначають хто чим малює. Однак, не так сталося, як гадалося.

Відверто кажучи, у моєї нової знайомої були незвичайні на вигляд фарби в незнайомих мені банках. Я запитала, чим вона малює. На що отримала у відповідь, що всі ці популярні і відомі всім аквагримерам фарби для аквагриму їй не сподобалися і не підійшли.

Уявляєте, вона не розгубилася і тепер робить собі фарби сама. Однак же, з чого вона робить ці фарби – великий секрет, який дівчина видавати відмовилася.

Дуже хочеться сподіватися, що дані фарби виходять безпечними. Правду кажучи, я б своїм дітям малювати такими фарбами не стала. Та й собі б теж не ризикнула. По крайней мірі, до тих пір, поки не дізналася їх склад.

Таким чином, я зрозуміла, що розмови про малюнки, які важко змиваються цілком можуть виявитися правдою. Я на своєму досвіді переконалася, що не всі аквагримери однаково чесні перед своїми клієнтами. Тут вже справа за вами, довіряти личко своєї дитини таким ділкам чи ні.

Втім, хтось може запитати: «Що такого, якщо грим буде триматися на обличчі два дня? Чим взагалі він небезпечний? ». На мій погляд, тут є про що поміркувати, друзі.

Аквагрим малюнок 14

По-перше, підозріло, якщо фарби не змиваються два дні. Тим більше, якщо врахувати, наскільки легко змивається безпечний аквагрим. Тим часом, від підозрілих неякісних і неперевірених фарб можуть виникнути непередбачені наслідки. Наприклад, опік від неякісного аквагриму.

По-друге, це питання гігієни. Навіть якщо аквагрим наноситься пізно ввечері, все одно треба вмитися перед сном.

Проте, питання на початку статті звучало так – чим змити аквагрим дитині з обличчя? Так ось, аквагрим, нанесений якісними сертифікованими фарбами змивається просто теплою водою з милом. Або, на крайній випадок, вологою серветкою.

Знайте, якщо у вас виникли труднощі з змиванням аквагриму – значить, ваш малюнок був зроблений неякісними фарбами, або фарбами, не призначеними для малювання на обличчі!

У висновку додам, якщо ви зважилися зробити дитині малюнок на обличчі у майстра з підозрілими фарбами, тоді слід безпосередньо запитати – чим змиваються дані фарби.

І пам’ятайте, що використання неякісних матеріалів може спровокувати алергічну реакцію на шкірі вашої дитини. Наслідки можуть виявитися самими не приємними.

Друзі, малюйте якісними матеріалами радуйте себе і оточуючих! Подивіться, як радіють діти і терпляче стоять у черзі, щоб намалювати свій казковий малюнок.

Аквагрим малюнок 12

Бажаю незабутніх малюнків вам і вашим дітям! Всім до побачення, до нових зустрічей!

Чим змити аквагрим дитині з обличчя